{html_head_end}

To jest przybliżona wizualizacja wydruku strony. Aby sprawdzić jak strona będzie wyglądała po wydrukowaniu, użyj opcji "Podgląd wydruku" w przeglądarce.

Aplikacje biznesowe

Osiągnięcie i utrzymanie silnej pozycji konkurencyjnej wymaga od przedsiębiorcy stałego dostępu do użytecznych informacji i zarządzania nimi. Przy zastosowaniu nowoczesnych technologii teleinformatycznych i systemów wspierających prowadzenie biznesu, dostarczone i odpowiednio opracowane wiadomości pozwalają podejmować właściwe decyzje. Prawidłowa komunikacja, oprogramowanie kojarzące i koordynujące poszczególne sfery i obszary działalności, dostęp do odpowiednich wiadomości w dowolnym czasie, sprawiają, że klient mvb posiada narzędzia umożliwiające mu skupienie się na budowaniu przewagi konkurencyjnej swojej firmy.

Produkujemy wyjątkowe, specjalistyczne rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie sanatoriami, hotelami, ośrodkami odnowy biologicznej SPA, obiektami sportowymi i rekreacyjnymi. Systemy takie jak SANATOR, SANATOR ESOK, mvb STADION, mvb ESOK STADION oraz systemy basenowe i parkingowe powstały w wyniku wieloletniej współpracy i poznawania kolejnych potrzeb i oczekiwań klientów branżowych.

To nowoczesne, bezpieczne i efektywne systemy wspierające obsługę gościa, pacjenta, urzędnika. Pozwalają na przyspieszenie i usprawnienie obsługi klienta, optymalizują koszty związane z prowadzeniem działalności. Takie są potrzeby i oczekiwania naszych partnerów oraz klientów, a my czynimy z nich priorytet  naszych działań.
Pliki do pobrania

  • SANATOR [8 MB]