{html_head_end}

To jest przybliżona wizualizacja wydruku strony. Aby sprawdzić jak strona będzie wyglądała po wydrukowaniu, użyj opcji "Podgląd wydruku" w przeglądarce.

Technologie inteligentnego budynku

Współczesna infrastruktura budynkowa to nie tylko konstrukcje oraz pomieszczenia specyficzne dla użyteczności inwestora. To także rozwiązania architektoniczne, które wymagają zastosowania zintegrowanych, nowoczesnych technologii teleinformatycznych oraz technologii bezpieczeństwa, jak również ich niezawodna i komfortowa eksploatacja.

Biorąc pod uwagę różnorodność i złożoność instalacji współczesnych budynków oraz rozwój technologii informatycznych, elektronicznych i sterowania stosuje się  systemy zarządzania budynkiem. Inteligentny budynek to jeden spójny system, który łączy w sobie wszystkie funkcje zarządzania obiektem. Jest to przyjazne użytkownikom otoczenie, które samo kontroluje i zapewnia niezbędne usługi w odpowiednim czasie.

Gwarantuje funkcjonalność i elastyczność , jeżeli chodzi o możliwość dopasowania funkcji budynku, zarówno do aktualnych, jak i przyszłych potrzeb użytkowników.