mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Historia

Historia

Multi-Vision Bis pod taką nazwą stawialiśmy pierwsze kroki – i to był rok 1995.

Początki działalności firmy wiązały się ściśle z projektowaniem, wykonawstwem i eksploatacją systemów telewizji kablowej. Idealnie wpasowaliśmy się w nową technologię i nadchodzącą falę zapotrzebowania na tego typu usługę. Pierwsze nadajniki telewizji satelitarnej, „kablówki”, dostęp do nowych programów  - to wszystko  robiło potężne wrażenie na kliencie, i co ważne każdy chciał taką technologię mieć w domu.  W krótkim czasie udało nam się zostać jedną z największych firm tego typu na Pomorzu Zachodnim, prezentującą nowe rozwiązania z zakresu teletechniki. Rok później rozszerzyliśmy  naszą ofertę o  systemy elektroniki i automatyki przemysłowej łącząc równolegle wykonywanie wymienionych systemów z wyposażaniem w nie wszelkiego typu obiektów prywatnych  i administracji publicznej.

Gwałtowny rozwój tworzącego się dopiero sektora IT, popyt na tego typu usługi, konkurencja na rynku stały się niewątpliwie ważnym czynnikiem stymulującym rozwój naszej firmy, zarówno pod względem technologicznym, projektowym, wykonawczym, jak i personalnym.

Rok 1997 to intensywne prace nad przygotowaniem i wdrożeniem autorskiego oprogramowania SANATOR.

Program ten powstał we współpracy z najbardziej znanymi polskimi uzdrowiskami celem usprawnienia obsługi pacjentów. Następnie został rozbudowany o moduły związane z funkcjonowaniem ośrodków wypoczynkowych, turystycznych, hoteli, obiektów sportowo rekreacyjnych i centrów SPA.

Głównym założeniem przyświecającym nam jako twórcom oprogramowania było stworzenie efektywnego, bezpiecznego, ale i prostego w obsłudze systemu, który usprawni zarządzanie bazą zabiegową, rekreacyjną czy hotelową. Pierwsze nasze wdrożenie dedykowanego systemu zrealizowaliśmy dla Uzdrowiska Połczyn Zdrój i ośrodka „Gryf”  wchodzącego w jego skład.

W roku 2003 już pod nazwą mvb (w roku 2000 nastąpiła zmiana) firma przeprowadziła się do nowoczesnego budynku, zaprojektowanego i wybudowanego zgodnie z założeniami funkcjonowania systemów budynkowych BMS czyli tzw. inteligentnego budynku.  Firma stanowi także centrum badawcze i prezentacyjne. Pojawienie się każdej nowinki technicznej z zakresu systemów i instalacji technicznych, teleinformatycznych, elektroenergetycznych, technologii budynkowych testujemy niezwłocznie i dostosowujemy do optymalnych potrzeb naszych klientów.

Śledź nas

Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, Youtube i bądź na bieżąco.

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
do góry